Yetişkinler için İngilizce

YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

1- Yetişkinler için İngilizce ( Bire bir Özel Yetişkinler için İngilizce Kursları )
2- Yetişkinler için İngilizce ( 4 Öğrenci ile  Özel Yetişkinler için İngilizce Kursları )

Dünyanın İngilizce uzmanlarıyla İngilizce’nin sizin için neler yapabileceğini keşfedin
İngilizce, dünyanın ilk küresel dilidir ve seyahat etmek ve İngilizce kültürünün tadını çıkarmak isteyen insanlar için vazgeçilmez hale gelmiştir.

İngilizce her yerdedir, ancak anlamazsanız veya katılamazsanız bunun ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, insanların İngilizce’yi güvenle kullanmaya başlamaları için bir dizi temel İngilizce kursları ve çevrim içi kaynaklar geliştirdik.

Daha önce hiç İngilizce çalışmadıysanız veya temel bilgileri tazelemeniz gerekiyorsa Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programları ile konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Diğer ülkelerden insanlarla işte veya sosyal olarak etkileşim kurabilmeniz için temel bilgileri iletişim kurmaya ve anlamaya başlamanıza yardımcı olacağız.

İngilizce dil yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olmak için Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programları ile dünyanın İngilizce uzmanlarının sunduğu rakipsiz kurs ve desteği keşfedin.

Müşterilerimizi sürekli dinliyor ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz ve müşteri geri bildirimleri sonucunda gerektiğinde değişiklikler yaptık. Alt seviye kurslarımız – Başlangıç ​​ve İlköğretim – mevcut yapıyı korumuştur. Daha yüksek seviye kurslarımız – Orta Öncesi ve üzeri, onları çok daha esnek hale getirmek ve öğrenci ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programlarında değiştirildi. Bu, öğrencilerimizin çalışmaya geldiklerinde birçok seçeneğe sahip oldukları anlamına gelir.

 

Yetişkinler için İngilizce kurslarında kanıtlanmış bir yöntem ve garantili sonuçlarla İngilizce becerilerinizi geliştirin. Sizin gibi meşgul insanlar için mükemmel bir fırsat.

NE ALIRSIN

  • Öğretmeninizle daha fazla kişisel destek ve zaman için en fazla üç öğrencinin bulunduğu küçük sınıflar.
  • Kişisel koçunuz, sizi yolda tutmak ve motive etmek için kişiselleştirilmiş öğrenme hedefleri belirler. Kendi zamanınızda öğrenmek için kendi kendine çalışma etkinliklerine sınırsız erişimle öğrenin, pratik yapın ve çalışın.
  • Özellikle yetişkinler için kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi. Yetişkinler için İngilizce kurslarının  sonunda üzerinde anlaştığınız hedefe ulaşamazsanız, paranızı geri alın.

Yetişkinler için İngilizce öğretiminde uzmanlar

İngilizce Akademik Eğitimde sizin gibi yetişkin İngilizce öğrenenler için özel olarak uyarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir yöntem geliştirdik.

Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kurslarımızla, sonuçları garanti etmek için kendi kendine çalışmayı küçük sınıflarla bir öğretmenle birleştirir. Yetişkinler için İngilizce kurslarımızla ilerleme kaydedecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız.