Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programlarına katılın.

YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSU

1- Yetişkinler için İngilizce ( Bire bir Özel Yetişkinler için İngilizce Kursları )
2- Yetişkinler için İngilizce ( 4 Öğrenci ile  Özel Yetişkinler için İngilizce Kursları )

Yetişkinler için İngilizce birimlerinde Yetişkinler için İngilizcede dünyanın İngilizce uzmanlarıyla İngilizce’nin sizin için neler yapabileceğini keşfedin
İngilizce, dünyanın ilk küresel dilidir ve seyahat etmek ve İngilizce kültürünün tadını çıkarmak isteyen insanlar için vazgeçilmez hale gelmiştir.

İngilizce her yerdedir, ancak anlamazsanız veya katılamazsanız bunun ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, insanların İngilizce’yi güvenle kullanmaya başlamaları için Yetişkinler için İngilizce kurslarında bir dizi temel İngilizce kursları ve çevrim içi kaynaklar geliştirdik.

Daha önce hiç İngilizce çalışmadıysanız veya temel bilgileri tazelemeniz gerekiyorsa Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programları ile konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Diğer ülkelerden insanlarla işte veya sosyal olarak etkileşim kurabilmeniz için Yetişkinler için İngilizcede  temel bilgileri iletişim kurmaya ve anlamaya başlamanıza İngilizce dersleri ile yardımcı olacağız.

İngilizce dil yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olmak için Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programları ile dünyanın İngilizce uzmanlarının sunduğu rakipsiz kurs ve desteği keşfedin.

Müşterilerimizi Yetişkinler için İngilizce programında sürekli dinliyor ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz ve müşteri geri bildirimleri sonucunda gerektiğinde Yetişkinler için İngilizce seminerlerinde Yetişkinler için İngilizcede değişiklikler yaptık. Alt seviye Yetişkinler için İngilizce kurslarımız – Başlangıç ​​ve İlköğretim – mevcut yapıyı korumuştur. Daha yüksek seviye kurslarımız – Orta Öncesi ve üzeri, onları çok daha esnek hale getirmek ve öğrenci ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde Yetişkinler için İngilizce kursları birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan Yetişkinler için İngilizce kursları programlarında değiştirildi. Bu, öğrencilerimizin çalışmaya geldiklerinde birçok seçeneğe sahip oldukları anlamına gelir.

 

Yetişkinler için İngilizce kurslarında kanıtlanmış bir yöntem ve garantili sonuçlarla İngilizce becerilerinizi geliştirin. Sizin gibi meşgul insanlar için Yetişkinler için İngilizce mükemmel bir fırsat.

NE ALIRSIN

  • Öğretmeninizle daha fazla kişisel destek ve zaman için Yetişkinler için İngilizce programında en fazla üç öğrencinin bulunduğu küçük sınıflar.
  • Kişisel koçunuz,Yetişkinler için İngilizcede sizi yolda tutmak ve motive etmek için kişiselleştirilmiş öğrenme hedefleri belirler. Kendi zamanınızda öğrenmek için Yetişkinler için İngilizce ile kendi kendine çalışma etkinliklerine sınırsız erişimle öğrenin, pratik yapın ve çalışın.
  • Özellikle Yetişkinler için İngilizcede kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi. Yetişkinler için İngilizce kurslarının  sonunda üzerinde anlaştığınız hedefe ulaşamazsanız, paranızı geri alın.

Yetişkinler için İngilizce öğretiminde uzmanlar

İngilizce Akademik Eğitimde sizin gibi Yetişkinler için İngilizce ile yetişkin İngilizce öğrenenler için özel olarak uyarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir yöntem geliştirdik.

Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kurslarımızla, sonuçları garanti etmek için kendi kendine çalışmayı küçük sınıflarla bir öğretmenle birleştirir. Yetişkinler için İngilizce kurslarımızla ilerleme kaydedecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız.