Yetişkinlere İngilizce Kursları Programları

Yetişkinlere  İngilizce Kursları Programları İçeriği

1 – Yetişkinlere İngilizce Kursları ( Birebir Özel  İngilizce Kursları
2 – Yetişkinlere İngilizce Kursları ( 4 Öğrenciden Oluşturulan İngilizce Kursları )

Ülkede Yetişkinlere İngilizce Kursları veren bir çok yer  var. Bu Yetişkinlere İngilizce Kursları son dönemlerde öyle bir önem kazandı ki Yetişkinlere İngilizce Kurslarına katılmak gerek zira, İngilizce günümüz yaşamının bir parçasıdır, dünyayı anlamamızı sağlar ve ufkumu genişletmemize yardımcı olur.

Küçük gruplar halinde Yetişkinlere İngilizce Kursları veya bireysel dersler.
Deneyimli, kalifiye eğitmenlerle öğrenilen  İngilizce kapıları açar ve yeni bir ivme sağlar.
Özel olarak geliştirilmiş, kanıtlanmış yöntemler.
Uygun öğrenme hızına sahip yaşlı öğrenciler için Yetişkinlere İngilizce Kursları

Yetişkinler için başlangıç ​​ve ara İngilizce Kursları

İngilizce Akademik Eğitim’de Yetişkinlere İngilizce Kursları ile İngilizce öğrenebilir veya dil bilginizi artırabilirsiniz – gerçekleştirme baskısı olmadan ve eğlenebilirsiniz. İster yurt dışında bir tatil planlıyor olun, isterse profesyonel olarak ilerlemek istiyorsanız, İngilizce öğrenmek  eğlencelidir.

Önceden İngilizce bilginiz olsun ya da olmasın, her yaştan öğrenciye geniş bir fırsat yelpazesi sunuyoruz. Yetişkinlere İngilizce Kurslarında Eğitmenlerimiz, önceki İngilizce bilginize bağlı olarak başlangıç ​​kursları, ara kurslar ve ileri kurslar sunmaktadır.

Yetişkinlere İngilizce Kurslar ve yüksek kaliteli öğretim materyalleri Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi CEFR’ye uygundur . Yetişkinlere İngilizce Kurslarına  yönelik bu kapsamlı öneriler, dil edinimi, dil kullanımı ve öğrencilerin dil yeterliliğini Avrupa çapında şeffaf ve karşılaştırılabilir kılmaktadır.

Küçük gruplar halinde etkili öğrenmeyi deneyimleyin.

Benzer düşünen bireylerle homojen gruplar halinde İngilizce dilini öğrenin. Yetişkinlere İngilizce Kurslarının içeriği  ayrı ayrı ilgili gruba göre düzenlenir.

Tüm Yetişkinlere İngilizce Kurslarında  odak noktası iletişim ve serbest konuşmadır. Ayrıca bireysel İngilizce Akademik Eğitim  konsepti sayesinde Yetişkinlere İngilizce Kursları  sırasında çok eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

Hedefleriniz ve motivasyonunuz hakkında İngilizce eğitmenlerimizle konuşun.
Geçmişte zaten İngilizce öğrendiniz ve dil becerilerinizi geliştirmeniz ve benzer düşünen bir grup bireyde pratik iletişimde yer almanız gerekiyor mu?
Okulda yeni diller öğrenmekte zorlandınız mı?
İşiniz ve mesleğiniz için ek eğitim almak ister misiniz ?
İş dünyasını geride bıraktınız ve şimdi yeni şeyler öğrenmek için zamanınız var mı?
İngilizce Akademik Eğitim, kişisel bir konuşma sırasında amaçlarınızı tanımlamanıza ve sizin için uygun bir kurs bulmanıza yardımcı olacaktır . İngilizce Akademik Eğitime başvurun!

İngilizce Akademik Eğitim ile İngilizce Öğrenmek

Şirketler için Yetişkinlere İngilizce Kursları
Çalışanlarınızı uluslararası iletişime hazırlamak ister misiniz? Kurum içinde veya dil okullarımızda bireysel kurslar.
İş İngilizcesi için Uygun
İş İngilizcesi biliyor musunuz?
İş ve çıraklık fırsatlarınızı geliştirin