YÖK DİL ÖZEL DERS PROGRAMI

Yök Dil Özel Ders Program İçeriği

1 – Yök Dil Özel Ders ( Birebir Yök Dil Özel Ders )
2 – Yök Dil Özel Ders ( 4 Öğrenci ile  Yök Dil Özel Ders )

1 – Yök Dil Özel Ders ( Birebir Yök Dil Özel Ders ):

 YÖKDİL özel ders için hazırlanan organizasyonlarda YÖKDİL özel ders  merkezindeki   YÖKDİL özel ders departmanlarında  birebir YÖKDİL özel ders almanın ne kadar etkili bir yol olduğunu bilen ve sınavda da mutlaka geçmek zorunda olan daha önce aldığı  YÖKDİL özel derslerde veya kalabalık gruplarla yapılan derslerde kötü deneyimler yaşamış olan öğrencilerin seçtiği bu YÖKDİL özel ders programlarında hazırlanan düzenlemeler, % 100 öğrenci ile birebir örtüşen ve sınavı geçmeyi hedef alan yapıdadır. YÖKDİL özel ders programına birebir ders almak üzere katılan öğrenci, YÖKDİL özel ders programının  günlerini kendi seçer.  YÖKDİL özel ders platformunda YÖKDİL özel ders  alan bu öğrenciye özel yaşamında bir rahatlık sağlar. Böylece, günlük yaşamına göre  YÖKDİL özel ders  programını belirleyerek hiç bir sıkıntı ile karşılaşmaz. rahat, rahat hem YÖKDİL özel ders alır hem de hayatına devam eder.

2 – Yök Dil Özel Ders ( 4 Öğrenci ile  Yök Dil Özel Ders ):

YÖKDİL özel ders merkezlerinde YÖKDİL özel ders için verilen eğitimlerde kalabalık gruplarla yapılan YÖKDİL özel ders programlarına katılarak kötü sonuçlar almış ve bu nedenle hem daha ucuz olarak düşündüğü hemde daha az sayıda öğrenci ile yapılan bu derslerde kalitenin yüksek olacağı ihtimali ile  iyi sonuçlar alabileceğini düşünenlerin yer aldığı gruplar için hazırlanan YÖKDİL özel ders programları katılımcıların amacına % 100 uyumlu ve gerçekçidir. YÖKDİL özel ders platformuna YÖKDİL özel dersler kapsamında kayıt olan öğrencilerden seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve seçilen bu tür öğrencilerle gruplar oluşturulur. Bu gruplara katılarak da güvenilir YÖKDİL özel ders  almak ve amaca ulaşmak mümkündür.

YÖK DİL ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YÖKDİL özel ders için yapılan faaliyetler içinde bulunan YÖKDİL özel dersleri  etkinliklerinde, biz öğrencilerimize ders aldıkları için ”  SENET  yapmayız. Çünkü, yapılan bu senet bağlayıcı bir özelliğe sahiptir ve öğrenci YÖKDİL özel ders programından çıkamaz. 
  • YÖKDİL özel ders branşında  YÖKDİL  özel ders için düzenlenen faaliyetler içinde yer alan YÖKDİL özel dersleri sırasında, girilen YÖKDİL sınavı akademik nitelikli bir sınav olacağı için akademik kelimeler üzerinde çok durulur. Bu konuda öğrencilerde oluşan açığı gidermek için, YÖKDİL özel derste alıştırmalar hazırlanır.
  •  YER VERİLEN KONULAR

İngilizce Zamanlar

Edilgen Cümleler

Şart Cümleleri

İsim Cümleleri

Edatlar

Sıfatlar ve Zarflar

Kipler

Sıfat Cümleleri

Dolaylı Cümleler

Deyimsel Fiiller

Sınav Teknikleri ve Taktikleri Hakkında Bilgiler.