YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul  programı.

YÖKDİL DERSLERİ İSTANBUL PROGRAMLARI
(Sağlık, Fen, Sosyal Bilimler Dersleri )

Yökdil Dersleri İstanbul Programları İçeriği

1 – Yökdil Dersleri İstanbul ( Birebir Özel Yökdil Dersleri )
2 – Yökdil  Dersleri İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yökdil Dersleri )

1 – YÖKDİL DERSLERİ İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL YÖKDİL DERSLERİ ):

YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programına birebir özel YÖKDİL dersleri İstanbul dersi almanın nimetlerinden faydalanmak amacı ile    kayıt olan ve  YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında İngilizce dersleri almak isteyen aday öğrenciler, Yökdil Dersleri İstanbul da büyük bir imkan  sahibi olur ve Yökdil Dersleri İstanbul içeriğindeki temel bilgi ve kolay bir şekilde anlaşılması için sade bir dille yazılan YÖKDİL çözüm teknikleri ve buna bağlı olarak sınavın püf noktaları hakkında YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programında yapılan açıklamaları da YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde içinde barındıran , oluşturduğu güven duygusu ileYÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programında  öğrenciye YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde sınavı geçeceğine inandıran özelliği taşıyan ve YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde özel bir tarzda hazırlanmış birebir özel YÖKDİL  dersleri İstanbul programının uygulanacağı tarihleri, günleri ve saatleri bizzat YÖKDİL dersleri İstanbul platformunda kendi seçer ve eğitmen YÖKDİL dersleri İstanbul programında bu tarzda  ders alan öğrenciye uyum sağlar.

YÖKDİL dersleri İstanbul kategorisindeki YÖKDİL dersleri İstanbul panellerinde tertip edilen YÖKDİL dersleri İstanbul ve faaliyetlerinde, öğrenciye bu şekilde  bir hak tanınmasının gayesi  , YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programında ders alan öğrenciye Yökdil Dersleri İstanbul da aldığı dersler nedeni ile bir rahatsızlık yaşamasını önlemek ve normal yaşamına düzenli bir biçimde  devam etmesini sağlamak içindir. YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde birebir ders alan öğrencinin kaç derslik bir  YÖKDİL dersleri İstanbul programında yer alması gerektiğine , seviyesine, YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde dersini almak istediği alana ve YÖKDİL dersleri İstanbul ile sınava hazırlık için YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde ders alırsa hangi sınava ve sınavdan almak zorunda olduğu nota göre, uzman eğitmenle bölümü YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında karar verir ve ” kişiye özel ve özgü YÖKDİL dersleri İstanbul ders programı ” uygulanmaya başlar.

2 – YÖKDİL DERSLERİ İSTANBUL  ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla YÖKDİL DERSLERİ ): 

YÖKDİL dersleri İstanbul statüsünde ki YÖKDİL dersleri İstanbul eğitim sınıflarında tertiplenen YÖKDİL dersleri  İstanbul için yapılan organizasyonlarda, çok kalabalık gruplarla ders almış ama sonuç alamamış ve hüsrana uğramışlar, küçük gruplarla YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde ders yapmanın kalabalıklarla ders yapmaya oranla daha yararlı olduğunu kesinlikle bilenler hiç bir yerde olmayan bu küçük ve mevcudu az gruplara dahil olarak en çağdaş YÖKDİL çözüm teknikleri, en yeni öğretim sistemleri, akademik kelime haznesini geliştirici özellikleri, okuma parçalarının nasıl çözüleceğini anlatan açıklamaları, bilgi ve seviyesi sıfır olanları bile YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programında sınava hazırlayan özellikleri, tüm bunların anlatıldığı metinlerde ki sadeliği ile öğrencilere inanılmaz başarılar kazandıran İstanbul YÖKDİL ders programları ile birebir özel ders kalite ve özelliklerine sahip nitelikte YÖKDİL dersleri İstanbul dersi alınabilir ve amaca ulaşılır. YÖKDİL dersleri İstanbul merkezimizdeki Sağlık, sosyal, veya fen bilimleri ile ilgili tüm dersleri , YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde seviye, bilgi ve beceri bakımından bir birine  denk olan 4 kişiden oluşturulan küçük ama homojen gruplara YÖKDİL dersleri İstanbul öğretileri, ders alınacak en uygun ortamlardır.

YÖKDİL dersleri İstanbul içindeki YÖKDİL dersleri İstanbul eğitimlerinde uygulamaya konan  YÖKDİL dersleri İstanbul seminerlerinde,  4 öğrenciden daha fazla öğrenci bulunan kalabalık gruplarda YÖKDİL dersleri esnasında , mevcut öğrenci sayısının çok oluşu soru sorulmasını, eğitmenin cevap  vermesini zorlaştıran bir etken olarak ortaya çıkar. Ayrıca,YÖKDİL dersleri İstanbul merkezlerindeki YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında YÖKDİL dersleri veren eğitmen, öğrenciler ile pek  iletişim kurma ortamı bulamaz  ve  ilgilenemez. Bu sakıncalardan ötürü biz , YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında öğrenciler daha iyi, kaliteli bir eğitim görebilsin diye, YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişi ile sabit tuttuk. Böylece, grup derslerinde hem eğitim kalitesi sağlandı hemde öğrenci rahat, rahat ders alabilme imkanı kazandı.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Bizi seçme nedenlerinin başında,  YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında   uygulamaya sokulan YÖKDİL dersleri  İstanbul uygulamalarında, hangi dalda ders alınırsa alınsın   SENET  imzalama denilen bir olay olamayışıdır.  Öğrenci ödemelerini YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde kendi belirlediği tarihlerde taksitle yapar. YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında senet imzalayan öğrenci yasal bir şekilde bize bağlanmış olur ve hoşuna gitmeyen her hangi bir durumda ayrılamaz. Oysa, biz öğrencinin aldığı YÖKDİL dersleri İstanbul derslerinden memnun olduğu için ayrılmasını istemeyiz. 
  • YÖKDİL dersleri İstanbul organizasyonlarında icra edilen YÖKDİL dersleri bünyesinde, İngilizce akademik sınavlara ( Yds, Lys 5, Ielts, Proficiency,  Hazırlık Atlama, Tıp dil, Yökdil  gibi ) hazırlanmak için ders alan öğrenciler, isterlerse sadece zayıf olan bir konu için bile YÖKDİL dersleri İstanbul organizasyonlarında ders alabilir.
  • YÖKDİL dersleri İstanbul programında uygulanan YÖKDİL dersleri İstanbul içeriğindeki, uygulama aşamasında, öğrencilere girecekleri sınavın, ” Yökdil sınav çözüm teknikleri ve taktikleri   içerikli bilgi ve dersler verilir. Öğrenci YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde aldığı bu ders ve bilgilerle, sınavda ki başarı oranını yükseltir çünkü,  soruları  doğru ve daha çabuk cevaplama  imkanını  bulur.
  • YÖKDİL dersleri İstanbul ile ilgili öğretilerde verilen YÖKDİL dersleri İstanbul sırasında, böyle akademik sınavlara hazırlanan öğrenci için, YÖKDİL dersleri İstanbul platformundaki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında sağlık, sosyal, veya fen bilimleri YÖKDİL dersleri İstanbul programında hazırlanmış özel akademik kelime alıştırmaları düzenlenir ve planlanır. Bu alıştırmalar YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerinde öğrencilere verilerek eksiksiz çalışmaları istenir. Çalışmaları YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında dikkatle izlenir ve verilen alıştırmaları yapmayan yada baştan savan  öğrenci derhal uyarılır.
  • YÖKDİL dersleri İstanbul etkinliklerinde alınan YÖKDİL dersleri İstanbul sürecinde,tüm YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında eğitim veren eğitmenler, ders verdikleri konu üzerinde yıllarca dersler vermiş ,çok deneyimli, seçkin, elit ve uzmanlaşmış hocalardır.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Hangi dal yada branşta ders  alınırsa alınsın, mutlaka birebir özel ders almayı tercih edin.  Özel ders ile hedefinize daha rahat, daha kolay ve daha kestirme bir yoldan ulaşırsınız.
  • Özel ders almak çok pahalı gibi söylentilere kulak tıkayın ve bu tür söylentilere  sakın inanmayın. Özel ders ile almanız gereken ders  ve dersin  süresi, kalabalık gruplarla alınana oranla  3 sefer  daha kısa sürer. Bu nedenle de kısa sürede ödenen ile uzun sürede ödenen meblağ arasında çok büyük bir fark oluşmaz.
  • Özel ders alınan yerin referanslarını mutlaka inceleyin ve bilgi alabileceğiniz bir telefon var mı yok mu kontrol edin.